Kontakta oss

Kontakta oss

GRAM Group är en grupp hotell, restauranger och andra hotelltjänster som har en äkta, klassisk skandinavisk stil. Unika, gästvänliga platser där du både känner dig hemma och också perfekt bortskämd.

Kontakta oss

GRAM Group
Kyrkogatan 2
269 33 Båstad
Sweden

Org.nr: 559118-3073

Direktkontakt

Våra medarbetare

Andreas Andersson

Försäljningschef, GRAM Group

+46 70 508 19 82 / andreas.andersson@gramgroup.se

Anna Löwenhielm

Vd, Torekov Hotell

anna.lowenhielm@torekovhotell.se

Camilla Ence

HR-ansvarig, GRAM Group

camilla.ence@gramgroup.se

Carolina Madum

Hotellchef, Hotel Riviera Strand

carolina.madum@rivierastrand.se

Daniella Andrys

Marknadschef, GRAM Group

daniella.andrys@gramgroup.se

Helle Fromberg Hammarström

Sales Manager Intl & PR, GRAM Group

+46 703-693 412 / helle.fromberg@gramgroup.se

Lars Lindsjö

IT-ansvarig, GRAM Group

+46 431-78 549 / lars.lindsjo@gramgroup.se

Linda Bjäråsen

Ekonomichef, GRAM Group

linda.bjarasen@gramgroup.se

Jesper Svensson

Vd, Pepe's Bodega/Papas

jesper.svensson@gramhotels.se

Marcus Bengtsson

Vd, Hotel Riviera Strand

marcus.bengtsson@rivierastrand.se

Marcus Thuresson

Vd, GRAM Group

marcus.thuresson@gramgroup.se

Marina Olmarker

Vd, Hotel Skansen

marina.olmarker@hotelskansen.se

Petra Majs Nordberg

Sales Manager, GRAM Group

+46 73 060 56 28 / petra.majs@gramgroup.se

Robbin Almén

F&B Manager, GRAM Group

+46 708-579 679 / robbin.almen@gramgroup.se

Sanny Werner

IT systemförvaltare, GRAM Group

sanny.werner@gramgroup.se