Kontakt os

Kontakt os

GRAM Hotels er en gruppe hoteller, restauranter og andre hotelydelser, der har en autentisk, klassisk skandinavisk stil. Unikke, gæstfrie steder, hvor du både føler dig hjemme og også perfekt forkælet.

Kontakt os

Kyrkogatan 2
269 33 Båstad
Sweden

Direkte kontakt

GRAM Group

Telefoncentral

+46431 55 81 00 / info@gramgroup.se

Vores kolleger

Andreas Andersson

Salgschef, GRAM Group

+46 70 508 19 82 / andreas.andersson@gramhotels.se

Anna Löwenhielm

Administrerende Direktør, Torekov Hotell

anna.lowenhielm@torekovhotell.se

Camilla Ence

HR-chef, GRAM Group

camilla.ence@gramhotels.se

Carolina Madum

Hotel Manager, Hotel Riviera Strand

carolina.madum@rivierastrand.se

Daniella Andrys

Marketingchef, GRAM Group

daniella.andrys@gramhotels.se

Helle Fromberg Hammarström

Sales Manager Intl & PR, GRAM Group

+46 703-694 312 / helle.fromberg@gramgroup.se

Lars Lindsjö

IT-chef, GRAM Group

+46 431-78 549 / lars.lindsjo@gramhotels.se

Linda Bjäråsen

Økonomichef, GRAM Group

linda.bjarasen@gramhotels.se

Jesper Svensson

Administrerende Direktør, Pepe's Bodega/Papas

jesper.svensson@gramhotels.se

Marcus Bengtsson

Administrerende Direktør, Hotel Riviera Strand

marcus.bengtsson@rivierastrand.se

Marcus Thuresson

Administrerende Direktør, GRAM Group

marcus.thuresson@gramhotels.se

Marina Olmarker

Administrerende Direktør, Hotel Skansen

marina.olmarker@hotelskansen.se

Petra Majs Nordberg

Sales Manager, GRAM Group

+46 73 060 56 28 / petra.majs@gramgroup.se

Robbin Almén

F&B Manager, GRAM Group

+46 708-579 679 / robbin.almen@gramhotels.se

Sanny Werner

IT system chef, GRAM Group

sanny.werner@gramhotels.se